Reklama
Reklama

Pijana wiozła dziecko

Kobieta jechała razem z 11-letnim synem, foto: archwium Kobieta jechała razem z 11-letnim synem, foto: archwium

Ponad 1,5 promila miała w organizmie kobieta kierująca volkswagenem. Mieszkankę Zamościa policjanci zatrzymali na jednej z ulic Skierbieszowa. W samochodzie podróżował jej 11-leni syn.

- Tuż przed godziną 23:00 dyżurny zamojskiej komendy otrzymał telefon od anonimowego mężczyzny, że w stronę Skierbieszowa jedzie volkswagen. Najprawdopodobniej kierujący tym samochodem jest nietrzeźwy. Po kilku minutach od telefonu policjanci z posterunku w Skierbieszowie zatrzymali wskazany pojazd. Zgłaszający miał rację. Kierująca, 34-letnia mieszkanka Zamościa znajdowała się w stanie nietrzeźwości. Wykonane badanie wskazało, że w jej organizmie jest ponad 1,5 promila alkoholu - informuje Dorota Krukowska-Bubiło z zamojskiej policji.

Kobieta jechała razem z 11-letnim synem. Chłopcem zaopiekował się wujek. Teraz 34-latka ze swojego postępowania tłumaczyć się będzie przed sądem. Zgodnie z przepisami za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

Dzisiejszej nocy mundurowi na terenie powiatu zamojskiego zatrzymali jeszcze trzech nietrzeźwych kierujących.

- W gminie Stary Zamość po drodze publicznej chevroletem kierował 44-letni mieszkaniec Rejowca mając w organizmie ponad 0,6 promila alkoholu. W Białowoli kierujący volkswagenem, 50-letni mieszkaniec gminy Zamość, w organizmie miał ponad promil alkoholu. Natomiast w Brodach Małych 30-latek kierował rowerem będąc w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało w jego organizmie ponad 0,6 promila alkoholu - wylicza Dorota Krukowska-Bubiło.

Po raz kolejny apelujemy o trzeźwość za kierownicą!

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us