Reklama
Reklama

Magistrat szuka dyrektora i sekretarza

Magistrat w dalszym ciągu poszukuje też sekretarza miasta, fot. Szymon Łyciuk (archiwum) Magistrat w dalszym ciągu poszukuje też sekretarza miasta, fot. Szymon Łyciuk (archiwum)

Zamojski Urząd Miasta ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu. Etat jest wolny po tym, jak dotychczasowy dyrektor Wojciech Adamczyk, złożył rezygnację. Magistrat w dalszym ciągu poszukuje też sekretarza miasta.

Wojciech Adamczyk OSiR-em kierował od 2015 r. Pod koniec marca złożył rezygnację z zajmowanego stanowiska. Powodem rezygnacji jest odrzucony wniosek o dofinansowanie na termomodernizację starych obiektów OSiR-u. Wniosek nie przeszedł oceny formalnej. Kwota inwestycji to blisko 5 mln zł.

W poniedziałek zamojski Urząd Miasta ogłosił konkurs na to stanowisko. Kandydaci powinni posiadać wykształcenie wyższe magisterskie, co najmniej 5-letni staż pracy i nieposzlakowaną opinię. Przyszły dyrektor powinien mieć doświadczenie w organizowaniu imprez sportowych, umieć zarządzać zespołem pracowniczym oraz znać język obcy na poziomie komunikatywnym.

Dokumenty aplikacyjne przyjmowane będą w kancelarii ogólnej zamojskiego ratusza do 15 kwietnia. Szczegóły naboru na to stanowisko można znaleźć na stronie BIP UM Zamość: http://bip.zamosc.um.gov.pl/.

Przypomnijmy, że magistrat ogłosił też kolejny konkurs na sekretarza miasta. Stanowisko pozostaje nieobsadzone już ponad dwa lata. Organizowane do tej pory nabory nie przyniosły rozstrzygnięcia, bo kandydaci "nie spełniali oczekiwań pracodawcy". Teraz dokumenty przyjmowane będą do 15 kwietnia.

Kandydaci na sekretarza muszą spełnić szereg warunków m.in. mieć wyższe wykształcenie magisterskie, minimum 4-letni staż pracy na stanowisku urzędniczym, w tym co najmniej 2-letni staż na stanowisku kierowniczym i - co najważniejsze - posiadać wiedzę z zakresu funkcjonowania samorządu terytorialnego oraz znać przepisy z nim związane.

Szczegóły tutaj: http://bip.zamosc.um.gov.pl/.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us