Reklama
Reklama

Kolejna akcja odkomarzania Zamościa

Opryski będą wykonywane w okolicach rzek Łabuńki i Topornicy, zalewu i parku miejskiego, foto: archiwum Opryski będą wykonywane w okolicach rzek Łabuńki i Topornicy, zalewu i parku miejskiego, foto: archiwum

Dzisiaj w nocy przeprowadzone będzie kolejne odkomarzanie Zamościa - zapowiada zamojski magistrat. To już drugi taki zabieg w naszym mieście, który ma zwalczyć komary, meszki oraz kleszcze.

- W godzinach nocnych z 1 na 2 sierpnia 2017 roku, przeprowadzony zostanie drugi zabieg zwalczania komarów, meszek i kleszczy. Będzie to ostatni z planowanych zabiegów w bieżącym roku kalendarzowym - informuje Marek Gajewski, rzecznik prasowy zamojskiego magistratu.

Opryski będą wykonywane w okolicach rzek Łabuńki i Topornicy, zalewu i parku miejskiego.

Jak informuje urząd miasta, środki nie są szkodliwe dla ludzi i zwierząt ale w czasie oprysków należy unikać wdychania rozpylonego produktu i przebywania w miejscu wykonywania zabiegów.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us