Reklama
Reklama

Odpowiedzą za kradzieże

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy
Policjanci z Zamościa zatrzymali 55-latkę, która ze sklepu ukradła ubrania na łączną kwotę ponad 600 złotych. Natomiast policjanci z Nielisza zatrzymali 52-latka podejrzanego o kradzież reklamówki, w której było ponad 1000 złotych.

- Kryminalni z zamojskiej komendy pracowali nad sprawą zgłoszonej kradzieży ubrań ze sklepu przy ulicy Hrubieszowskiej. Właścicielka butiku w miniony piątek powiadomiła, że z wieszaków zniknęły damskie dżinsy oraz płaszcz. Ich wartość wyceniła na blisko 600 złotych. Kradzież zarejestrowały kamery sklepowego monitoringu. Dokonała ich kobieta. Ustaleniem jej danych zajęli się kryminalni. W miniony weekend podejrzana została zatrzymana. 55-latka z Zamościa usłyszała zarzuty kradzieży - informuje Dorota Krukowska - Bubiło z zamojskiej policji. - Za kradzież cudzego mienia zarzuty w miniony weekend usłyszał także mieszkaniec gminy Nielisz. Jest on podejrzany o kradzież pieniędzy w kwocie ponad 1000 złotych na szkodę 62-latka z tej samej gminy. Pokrzywdzony powiadomił, że w czasie, gdy robił zakupy w jednym ze sklepów na terenie gminy ktoś zabrał należącą do niego reklamówkę, w której schowane były pieniądze. Ustaleniem osoby odpowiedzialnej za kradzież zajęli się policjanci z Nielisza. W piątek podejrzany o ten czyn 52-latek został zatrzymany. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszał zarzut kradzieży. Nieliscy policjanci odzyskali również skradzione pieniądze, które wróciły już do właściciela. - dodaje rzeczniczka.

Za kradzież grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

2 komentarzy

  • Cent
    Cent wtorek, 18 styczeń 2022 11:43 Link do komentarza

    takie rozdawnictwo w państwie, a tu ludzie zmuszeni kraść...o co chodzi ?

  • miś
    miś wtorek, 18 styczeń 2022 18:33 Link do komentarza

    Pewnie tylko Pisowcy dostają.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us