Reklama
Reklama

Ponad 27 tys.zł. zebrano dla chorej Weroniki [zdjęcia] Wyróżniony

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany
27 504,65 zł - dokładnie taką kwotę zebrano podczas „Świątecznego Charytatywnego Turnieju Piłkarskiego – Gramy dla Weroniki”. Wydarzenie, zorganizowane przez Dawcy Uśmiechu – Smile Donors i Stowarzyszenie Zamojskie Centrum Wolontariatu, odbyło się 26 grudnia w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu.

Głównym celem turnieju było zebranie środków finansowych za pośrednictwem Fundacji Serce dla Maluszka na leczenie i rehabilitację dziewczynki. Kilkumiesięczna Weronika, która ma zespół Downa (Trisomia 21), wrodzoną wadę serca, obecnie jest po jednej operacji przegrody ubytku przegrodowo-komorowego i rekonstrukcji zastawki. Rodzina w której wychowuje się Weronika żyje w bardzo skromnych warunkach. W przyszłości być może czeka ją kolejna operacja jak i kosztowna rehabilitacja.

Podczas turnieju zagrało 20 drużyn. W finale drużyna TAUROxRenesans pokonał FC Zweryfikowani 3:1.

Turniej obfitował w wiele atrakcji. Były aukcje oraz pokazy artystyczne. Wystąpili m.in. Michał Rycaj – Mistrz Świata we Freestyle Football oraz jego uczniowie z Akademii MichRyc. Wśród uczestników i kibiców rozlosowano vouchery o łącznej wartości 7 740 zł. 

Podczas licytacji uzbierano 19 950 zł. Łącznie, podczas całej imprezy, udało się zebrać: 27 504,65 zł. Poniżej zdjęcia z wydarzenia.

1 komentarz

  • czym sięchwalić ?
    czym sięchwalić ? czwartek, 30 grudzień 2021 17:12 Link do komentarza

    tyle to bierze za niecały miesiąc z naszych

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us