Reklama
Reklama

Wypadek w Płoskiem, dwie osoby trafiły do szpitala

Zderzyły się dwie osobówki: volkswagen polo i audi, foto: Policja Zderzyły się dwie osobówki: volkswagen polo i audi, foto: Policja

Kierująca volkswagenem podczas skręcania w lewo nie ustąpiła pierwszeństwa jadącemu z przeciwka audi. Doszło do zderzenia. Kierowcy ze złamaniami trafili do szpitala. Przez trzy godziny w miejscu wypadku były utrudnienia w ruchu.


Do wypadku doszło w sobotę około godz. 10.30 na drodze krajowej nr 74 w miejscowości Płoskie. Zderzyły się dwie osobówki: volkswagen polo i audi.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów drogówki wynika, że kierująca polo jadąc w kierunku Szczebrzeszyna podczas manewru skrętu w lewo nie ustąpiła pierwszeństwa jadącemu z przeciwka audi. W wyniku zderzenia pojazdów kierowcy doznali złamań i zostali przewiezieni do szpitala. Obydwoje kierujący byli trzeżwi. Przez około trzy godziny ruch w miejscu wypadku odbywał się wahadłowo - informuje Dominika Przybylska z zamojskiej komendy policji.

Mundurowi wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia i apelują o większa ostrożność na drogach.

- Jak wynika z policyjnych statystyk paradoksalnie właśnie przy dobrych warunkach atmosferycznych mamy więcej zgłoszeń dotyczących zdarzeń drogowych, niekiedy tragicznych w skutkach. Słoneczna pogoda, dobra widoczność i sucha nawierzchnia jezdni powodują, że kierowcy czują się bezpiecznie za kółkiem, a tym samym często niebezpiecznie prowadzą pojazdy. Zdejmijmy nogę z gazu i zadbajmy o bezpieczeństwo własne i innych użytkowników dróg - apeluje Przybylska.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us