Logo
Wydrukuj tę stronę

Na Rynku Wielkim powstaje lodowisko. Bilety będą droższe

foto: materiał redakcyjny foto: materiał redakcyjny
Jeśli pogoda dopisze i temperatura spadnie minimum do zera, zamojskie lodowisko powinno być gotowe na 6 grudnia. Zła informacja jest taka, że bilety za korzystanie z tafli będą droższe niż w poprzednim sezonie.

Lodowisko usytuowane będzie tradycyjnie, przed ratuszem. Obok stanie kontener, w którym funkcjonowała będzie kasa i wypożyczalnia sprzętu.

Ślizgawka czynna będzie od poniedziałku do niedzieli w godz. 9:00 – 21:00, z przerwą techniczną od godz. 14:00 do 15.00.

Od nowego sezonu zdrożeją bilety normalne, cena ulgowych pozostanie bez zmian. Dorośli za 45 minut korzystania z lodowiska zapłacą 14 złotych. Bilet ulgowy kosztować będzie 7 złotych. Opłat za wypożyczenie łyżew, na razie, będzie bez zmian (6 zł).

Zamojski Ośrodek Sportu i Rekreacji wprowadził też obostrzenia sanitarne, które będą obowiązywać na lodowisku. Zalecane są maseczki ochronne podczas jazdy, utrzymywanie dystansu oraz dezynfekcja rąk. Jednocześnie z lodowiska będzie mogło korzystać maksymalnie 50 osób.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl