Reklama
Reklama

Na Rynku Wielkim powstaje lodowisko. Bilety będą droższe

foto: materiał redakcyjny foto: materiał redakcyjny
Jeśli pogoda dopisze i temperatura spadnie minimum do zera, zamojskie lodowisko powinno być gotowe na 6 grudnia. Zła informacja jest taka, że bilety za korzystanie z tafli będą droższe niż w poprzednim sezonie.

Lodowisko usytuowane będzie tradycyjnie, przed ratuszem. Obok stanie kontener, w którym funkcjonowała będzie kasa i wypożyczalnia sprzętu.

Ślizgawka czynna będzie od poniedziałku do niedzieli w godz. 9:00 – 21:00, z przerwą techniczną od godz. 14:00 do 15.00.

Od nowego sezonu zdrożeją bilety normalne, cena ulgowych pozostanie bez zmian. Dorośli za 45 minut korzystania z lodowiska zapłacą 14 złotych. Bilet ulgowy kosztować będzie 7 złotych. Opłat za wypożyczenie łyżew, na razie, będzie bez zmian (6 zł).

Zamojski Ośrodek Sportu i Rekreacji wprowadził też obostrzenia sanitarne, które będą obowiązywać na lodowisku. Zalecane są maseczki ochronne podczas jazdy, utrzymywanie dystansu oraz dezynfekcja rąk. Jednocześnie z lodowiska będzie mogło korzystać maksymalnie 50 osób.

5 komentarzy

 • jestem za
  jestem za czwartek, 25 listopad 2021 19:17 Link do komentarza

  i wstęp tylko w maseczkach

 • W. An.
  W. An. piątek, 26 listopad 2021 12:16 Link do komentarza

  powninno być po 100 zł. A co

 • Banda kosmitów mówi nam jak żyć
  Banda kosmitów mówi nam jak żyć piątek, 26 listopad 2021 15:23 Link do komentarza

  Utrzymanie dystansu na lodowisku??? nie no, serio ktoś wpadł na tak genialny pomysł?Brawo za logiczne myślenie... Złoty medal dla tego "myśliciela".No i jazda w masce.Jeden głupek wymyślił chodzenie w maskach a reszta głupków powiela ten pomysł.Niech jakaś kometa czy tam planetoida w nas uderzy.Zakończmy ten kabaret.Nie dziwne że kosmici z daleko omijają naszą planetę.U nas to jest dopiero kosmos???

 • tak, tak to do ciebie kretynie
  tak, tak to do ciebie kretynie sobota, 27 listopad 2021 09:35 Link do komentarza

  durniem jesteś, więc nic dziwnego, żr jest tylu zarażonych jak taki debil jak ty nie potrafi sięzachować odpowiedzialnie

 • Do tego barana powyżej
  Do tego barana powyżej sobota, 27 listopad 2021 12:06 Link do komentarza

  Proponuję zgłosić się do specjalisty bo z głową jest już bardzo źle.A jeżeli masz kompleksy baranie i lubisz wyładować swoje problemy w necie to nie ten adres.Nie znam Cię ale wnosze po wpisie że IQ poniżej zera.A ja z d.e.b.i.l.a.m.i i anonimami nie dyskutuje.Tak więc żegnam Cię chory człowieku i szybciutko do lekarza po tabletki.Baaaaj :* :* :*

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us