Reklama
Reklama

O studniówkach, studiach i o… czyli zapraszamy do lektury "Skafandra"

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany
Jest już nowe wydanie Gazety Akademickiej "Skafander". Przeczytacie w nim o bardzo wcześnie rozpoczynającym się sezonie studniówkowym. Ponadto przeczytacie wywiady z władzami Akademii Zamojskiej. Znajdziecie też dużo informacji o młodzieżowych inicjatywach.

Temat numeru dotyczy studniówek. Tegoroczni maturzyści w obawie przed pandemią i możliwymi obostrzeniami decydują się organizować „dwustudniówki” i bale maturalne już jesienią. Gdzie polonez zabrzmi pierwszy? O tym przeczytacie w „Skafandrze”.

W wywiadzie dla gazety rektor AZ prof. Paweł Skrzydlewski przedstawia swoją wizję uczelni i mówi o kierunkach jej rozwoju. Z kolei kanclerz AZ Jerzy Korniluk mówi w wywiadzie o bazie materialnej uczelni i realizowanych przez Akademię Zamojską projektach.

W tym wydaniu poznacie również nową Młodzieżową Radę Miasta Zamość. Ponadto przeczytacie także o sukcesach młodych sportowców i imprezach, jakie wkrótce odbędą się w regionie. Gazetę Akademicką "Skafander" możecie odnaleźć w szkołach średnich, urzędach oraz instytucjach kultury.

Poniżej publikujemy link do e-wydania „Skafandra”: https://upz.edu.pl/data/file_attachment/4163-skafander-11-151.pdf

 

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us