Reklama

Alpha Zamość - zaproszenie na spotkanie

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

"Potrzebujesz w życiu czegoś więcej niż Netflix i Facebook? Jesteś zmęczony pandemią, relacjami w domu albo pracą? Masz wiele pytań, których nie masz komu zadać, a do tego lubisz pysznie zjeść? W Zamościu mamy coś właśnie dla Ciebie - Alpha!" - zachęcają organizatorzy. 

"Wydarzenia związane z epidemią, która obiegła cały świat, całkowicie zmieniły nasze postrzeganie rzeczywistości. Wielu z nas popadło w przygnębienie, inni stracili pracę, a jeszcze inni obciążeni chorobą, do dziś borykają się z negatywnymi skutkami zdrowotnymi. Przykre doświadczenia skłaniają nas do refleksji nad sensem życia. Stają przed nami pytania, które dotychczas wydawały się odlegle, być może filozoficzne i pozostające w sferze „kiedyś o tym pomyślę”. - czytamy w komunikacie. - "Alpha Zamość to spotkania dla ludzi, którzy mają dość jałowych rozmów o sprawach błahych i dla tych którzy zrozumieli, że niekończące się dyskusje o polityce prowadzą donikąd. To miejsce, gdzie wspólnie z innymi stawiamy właściwe pytania i razem szukamy na nie odpowiedzi. Alpha jest skierowana do każdego, komu nie wystarcza banał codzienności i szuka „czegoś więcej”. - wyjaśniają organizatorzy.

Najbliższa darmowa Alpha odbędzie się 27 października (środa) o godzinie 18:30 w Restauracji Malinowa, w hotelu Wojto (Wólka Panieńska 21D).

"Spotkania są całkowicie darmowe i do niczego nie zobowiązują. Osoby, które poczują, że to nie ich miejsce nie mają żadnego obowiązku uczestnictwa w spotkaniach. Niczego nie sprzedajemy… oprócz dowcipów i uśmiechów naszych koleżanek. Za to chętnie Cię wysłuchamy i pokażemy Ci nasze spojrzenie na rzeczywistość!" - zapraszają organizatorzy.

Zapiać można się przez stronę https://alfa.zamosc.pl lub pod numerem telefonu: 693 160 411.

Wspólnota tworząca Alpha działa w Zamościu od 28 lat. W ciągu ponad 10 lat przeprowadzono już 14 edycji Alpha.

Media

4 komentarzy

 • :(
  :( piątek, 22 październik 2021 11:16 Link do komentarza

  kurcze a ja bym chciał Netflixa bo nie mam

 • Mario
  Mario piątek, 22 październik 2021 13:43 Link do komentarza

  To jakaś sekta?

 • Halina
  Halina piątek, 22 październik 2021 20:24 Link do komentarza

  Czy to coś w rodzaju sekty? Lepiej uważać.

 • Kkk
  Kkk poniedziałek, 25 październik 2021 11:42 Link do komentarza

  Alpha to przygoda życia, polecam każdemu!!! Żadna sekta, a na spotkaniu był ksiądz, więc na spokojnie. Polecam każdemu :)

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us