Reklama

Dzieci z Zamościa i okolic mogą się leczyć w Hrubieszowie

foto: https://www.facebook.com/SzpitalHrubieszow/ foto: https://www.facebook.com/SzpitalHrubieszow/

Od lipca Zamość pozostaje bez pediatrii. Działający w Zamojskim Szpitalu Niepublicznym oddział został zawieszony. W placówce zabrakło lekarzy pediatrów. Z pomocą małym pacjentom przyszedł Szpital Powiatowy w Hrubieszowie. Placówka deklaruje, że do końca roku zobowiązuje się do leczenia dzieci z Zamościa, powiatu zamojskiego i powiatów ościennych.

"Mając na uwadze dobro najmłodszych pacjentów, podpisaliśmy umowę o współpracy z zamojskim szpitalem, w ramach której do końca roku zobowiązujemy się do leczenia dzieci z miasta Zamość, powiatu zamojskiego i powiatów ościennych. Z dużą dozą życzliwości zapraszamy najmłodszych pacjentów i ich opiekunów do korzystania w razie potrzeby z usług naszego szpitala." - napisali pracownicy z hrubieszowskiego szpitala.

Oddział dziecięcy w Hrubieszowie posiada aż 20 łóżek znajdujących się na 9 salach. Zaopatrzony jest w nowoczesny sprzęt do ratowania życia oraz ciągłego monitorowania funkcji życiowych. Na każdej sali jest telewizor z kanałami dla dzieci i bezpłatny dostęp do Internetu. Mali pacjenci mają do dyspozycji zabawki m.in.  klocki, maskotki, książki, gry planszowe, puzzle, przybory do malowania czy konsolę do gier.

"Jesteśmy pełni zaangażowania i chęci do pomocy wszystkim maluchom." - deklarują pracownicy hrubieszowskiego szpitala.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us