Reklama
Reklama

"Ach, jak cudowna jest Panama" - trwa zamojskie święto teatru Wyróżniony

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany
Wczoraj w Zamościu spektaklem "Drom- ścieżkami Romów" rozpoczęło się 46. Zamojskie Lato Teatralne. Kolejny spektakl, tym razem dla najmłodszych widzów (od lat 4), odbędzie się 23 czerwca.

Teatr Guliwer z Warszawy wystawi "Ach, jak cudowna jest Panama" na Rynku Wielkim, początek o godzinie 18.00. Bilet 8 zł (do nabycia w ZDK, online na www.biletyna.pl i godzinę przed spektaklem w namiocie organizacyjnym).

„Ach, jak cudowna jest Panama” to spektakl na podstawie książki autorstwa Janoscha, którego główni bohaterowie Miś i Tygrysek, wyruszają w podróż w poszukiwaniu nowego domu. Zainspirowani napisem „Panama” ze skrzynki wyłowionej z rzeczki, decydują się na wspólną wyprawę po szczęście. Czy wymarzoną Panamą okaże się miejsce pachnące bananami? A może Panama jest po prostu tam, gdzie czujemy się dobrze i bezpiecznie?

Sponsorami tegorocznego ZLT są: PKO Bank Polski, Veolia PL i Grupa PGE Dystrybucja.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us