Reklama
Reklama

Droga do zdrowia z PZU. Bezpłatne badania diagnostyczne w Zamościu

foto: materiały promocyjne foto: materiały promocyjne
PZU rusza z pilotażową akcją bezpłatnych badań profilaktycznych. 4 i 5 czerwca mobilne gabinety medyczne odwiedzą Zamość. Będzie można wykonać w nich badania diagnostyczne, takie jak EKG, pomiar poziomu cukru, cholesterolu i ciśnienia krwi oraz spirometrię i USG płuc, a następnie skonsultować wyniki z lekarzem specjalistą.

- Po roku trwania pandemii warto się przebadać. W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie Polaków w ramach akcji „Droga do Zdrowia z PZU” chcemy zapewnić dostęp do badań i porad medycznych. Na początek z naszymi mobilnymi strefami zdrowia przyjedziemy do pięciu miast we wschodniej Polsce. Serdecznie zapraszamy okolicznych mieszkańców do skorzystania z darmowych konsultacji – mówi dr hab. Beata Kozłowska–Chyła, prezes PZU.

W dwóch mobilnych strefach zdrowia PZU na pacjentów czeka siedem gabinetów. Będzie można wykonać w nich badania takie jak EKG, pomiar poziomu cukru, cholesterolu i ciśnienia krwi, a także spirometrię i USG płuc. Wyniki oceni specjalista chorób wewnętrznych, a w przypadku spirometrii i USG -  pulmonolog. Na miejscu będzie też dermatolog, który zbada zmiany skórne przy użyciu dermatoskopu. Po ponad roku pandemii koronawirusa i zmniejszonej aktywności fizycznej warto również skorzystać z analizy składu ciała oraz porady dietetyka.

Strefy zdrowia będą otwarte w godz. 9-19:00 przy ul. Peowiaków (Hub komunikacyjny PKP Starówka). Nie są potrzebne wcześniejsze zapisy, każdy kto odwiedzi mobilną strefę zdrowia PZU, będzie mógł bezpłatnie skorzystać z diagnostyki oraz konsultacji lekarskiej.

1 komentarz

  • IP
    IP czwartek, 03 czerwiec 2021 21:28 Link do komentarza

    Pani Prezes PZU, gdzie można skorzystać z badań w Zamościu? Tekst promocyjny niestety nie wyjaśnia, w placówkach PZU, na parkingu przy PZU, czy w centrum Zamościa na Starówce, a może przy wjeździe do miasta, tylko z której strony? Czy może te badania w podziemiach dla zaufanych?

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us