Reklama
Reklama

Kierowcy na "dwóch gazach"

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Został zatrzymany, bo przekroczył prędkość. W trakcie kontroli okazało się, że był nietrzeźwy i jechał na sądowym zakazie.

- Wczoraj policjanci z ruchu drogowego zamojskiej komendy w Kalinowicach zauważyli kierującego audi, który w obszarze zabudowanym przekroczył dopuszczalną prędkość jazdy. Na odcinku, gdzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 50 km/h miał na liczniku 75 km/h. Po zatrzymaniu do kontroli drogowej okazało się, że kierujący autem 35-latek z Zamościa był nietrzeźwy. W organizmie miał ponad promil alkoholu. Po sprawdzeniach w policyjnych systemach informatycznych okazało się, że 35-latek posiada dożywotni sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Wkrótce za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem - relacjonuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. 

Po wypiciu alkoholu za kierownicę usiadł również 38-latek z gminy Miączyn. Zatrzymali go do kontroli drogowej policjanci z Posterunku w Miączynie. 38-latek mając w organizmie blisko 2,5 promila alkoholu jechał ciągnikiem rolniczym po drodze krajowej numer 74. On także ze swojego postępowania wytłumaczy się przed sądem.

Również wczoraj zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości usłyszał 23-latek z gminy Zamość. W miniony wtorek w miejscowości Bortatycze Kolonia jechał hondą mając w organizmie prawie 2 promile alkoholu.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us