Reklama

Zapraszamy do lektury “Skafandra”

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Ukazał się nowy numer Gazety Akademickiej "Skafander". W wydaniu znajdziecie sporo wiadomości z życia akademickiego Zamościa oraz możecie poznać kandydatki do tytułu Miss Skafandra 2021. Numer otwiera artykuł poświęcony wyborom Miss Skafandra.

W tej edycji udział bierze osiem kandydatek, których sylwetki zostały przybliżone w tym numerze. Swój głos mogą oddać Czytelnicy poprzez "lajki" w albumie konkursowym na profilu Gazety na Facebooku: https://www.facebook.com/skafander.info .

W numerze przeczytacie również o wysokiej ocenie jaką od Krajowej Rady Akredytacyjnej Szkół Pielęgniarek i Położnych otrzymał kierunek pielęgniarstwo w UPZ. Gazeta prezentuje również wywiady z wykładowcami, przybliżających korzyści ze studiów na kierunkach jak pielęgniarstwo, informatyka oraz bezpieczeństwo narodowe.

W “Skafandrze” znajdziecie również relacje z konferencji, jakie w formule online zorganizowała ostatnio Uczelnia Państwowa w Zamościu. Pierwsza dotyczyła dziedziny logistyki, zaś druga zmian klimatycznych w naszym regionie.

Ponadto w gazecie przeczytacie recenzję programu telewizyjnego “Down the road. Zespół w trasie” autorstwa Aleksandry Pitury, młodej blogerki z I LO w Zamościu.

Nowym kącikiem w “Skafandrze” jest Hyde Park Corner prowadzony w języku Szekspira przez studentów z Koła Naukowego Anglistów UPZ.

W tym numerze przeczytacie również o powstaniu Hrubieszowskiej Młodzieżowej Grupy Medialnej, akcji “Młoda krew ratuje życie”, albo o nowym mieszkańcu zamojskiego ZOO - lwie o imieniu Akashinga.

W związku z trwającą pandemią Gazeta Akademicka „Skafander” od dłuższego czasu ma formę e-wydania. Niezmiennie jest w niej pełno ciekawych informacji, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Zapraszamy do lektury e-wydania „Skafandra”, które dostępne jest pod linkiem:
https://upz.edu.pl/data/file_attachment/3019-skafander-4-144.pdf

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us