Reklama
Reklama

Zamojski ZUS zaprasza na szkolenie

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Coraz więcej spraw da się załatwić w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych przez internet. Zamojski ZUS zaprasza na internetowe szkolenie dla tych, którzy chcą poznać nowe funkcjonalności Platformy Usług Elektronicznych.

- Bez wychodzenia z domu i narażania się na kontakt z koronawirusem można składać online wnioski do ZUS i pobierać ważne dla siebie dokumenty. Ekspert Zakładu podpowie na szkoleniu, jak to zrobić. Wyjaśni, jak korzystać z e-wizyty, jak złożyć pismo ogólne do ZUS, zgłosić umowę o dzieło oraz sprawdzić informacje o kwarantannie lub izolacji. Będzie również mowa o świadczeniach chorobowych dla osób przebywających w kwarantannie lub izolacji. - informuje Małgorzata Korba rzecznik ZUS w województwie lubelskim.

Bezpłatne szkolenie odbędzie się 16 marca przez internet. Początek o godzinie 10.00. Do udziału wystarczy urządzenie z dostępem do sieci i przeglądarka internetowa. Swój udział należy zgłosić na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. przynajmniej dzień wcześniej mailem, podają podać datę i temat wybranego wydarzenia, imię i nazwisko oraz dane kontaktowe: telefon i adres e-mail. Organizatorzy prześlą uczestnikom mailem zaproszenie z linkiem dostępu do szkolenia.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us