Reklama
Reklama

Poszukiwany wpadł, bo nie miał maseczki

foto: Policja foto: Policja

Policyjny patrol natknął się na mężczyzn, którzy szli bez maseczki. W czasie legitymowania wyszło na jaw, że jeden z nich jest poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości. Do odbycia ma karę pozbawienia wolności za oszustwa komputerowe i niepłacenie alimentów.

- Wczoraj na ulicy Śląskiej policyjny patrol zauważył dwóch mężczyzn, którzy szli bez zakrytych ust i nosa maseczką. Reagując na wykroczenie policjanci przystąpili do legitymowania. W czasie tej czynności okazało się, że legitymowany 28-latek był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Miechowie. Do odbycia ma karę 10 miesięcy pozbawienia wolności. Jak się okazało 28-latka poszukiwał również Sąd Rejonowy w Krakowie, który wcześniej orzekł w stosunku do niego karę 5 miesięcy pozbawienia wolności. To nie koniec poszukiwań 28-latka. Do ustalenia miejsca pobytu szukała go też Prokuratura Rejonowa w Miechowie. - relacjonuje Dorota Krukowska - Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

28-latek został ukarany mandatem za niestosowanie się do nakazu zasłaniania ust i nosa maseczką. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, skąd dzisiaj przewieziono go do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższy rok i kilka miesięcy.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us