Reklama
Reklama

Pożar na ul. Wyszyńskiego w Zamościu. Palił się garnek w pustym mieszkaniu

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Pożar w jednym z bloków przy ul. Wyszyńskiego w Zamościu. Jak się okazało, lokator zostawił garnek na włączonej kuchence i wyszedł z domu.

Pożar miał miejsce rano w czwartek, 25 lutego. Zaniepokojeni sąsiedzi powiadomili służby, że na klatce schodowej bloku przy ulicy Wyszyńskiego czuć zapach spalenizny i widać dym wydobywający się z jednego z mieszkań.

- Okazało się, że mieszkanie jest zamknięte. Istniało podejrzenie, że w środku może ktoś przebywać. Natychmiast podjęto, więc decyzję o siłowym otworzeniu drzwi - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - Mieszkanie było puste, a na włączonej kuchence gazowej stał garnek ze zwęglonym już jedzeniem. Strażacy zakręcili dopływ gazu i ugasili palącą się potrawę. Po chwili w mieszkaniu pojawił się lokator. 45-latek był pijany, badanie wykazało w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu. Mundurowym tłumaczył, że z mieszkania wyszedł tylko na chwilę po zakupy - dodaje.

Sprawą lekkomyślnego zachowania 45-latka zajmuje się Policja. Niewykluczone, że mężczyzna stanie za to przed sądem.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us