Reklama
Reklama

Zamość: 26-latek wyładował złość na drzwiach

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Policjanci zatrzymali 26-latka, który złość wyładował na drzwiach do bloku na jednym z zamojskich osiedli. Wartość uszkodzeń spółdzielnia mieszkaniowa wyceniła na kwotę 2800 złotych. 26-latek usłyszał już zarzut zniszczenia mienia. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

- O uszkodzeniu drzwi wejściowych do klatki schodowej w jednym z bloków przy ulicy Lwowskiej w Zamościu policjanci zostali powiadomieni w grudniu. Wandal wygiął w drzwiach zawiasy. Okazało się, że w tym samym bloku zniszczono także drzwi w piwnicy. Przedstawiciel spółdzielni mieszkaniowej wartość poniesionych strat wycenił na kwotę 2800 złotych. - informuje Dorota Krukowska – Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Policjanci ustalili, że drzwi zniszczył 26-latek z Zamościa.

- Mężczyzna został zatrzymany. Wczoraj usłyszał zarzut zniszczenia mienia. Podczas przesłuchania przyznał się, a jako powód swojego nagannego zachowania wskazał zdenerwowanie. Sąd zdecyduje o wymiarze kary dla 26-latka. Zgodnie z kodeksem karnym zniszczenie cudzej rzeczy zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 5. - dodaje rzeczniczka.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us