Reklama
Reklama

Przed policjantami ukrył się na strychu

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Dzielnicowi zatrzymali 39-letniego mężczyznę, który ukrywał się przed organami ścigania. Mieszkaniec Zamościa był poszukiwany celem odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwo przeciwko rodzinie. Przed policjantami ukrył się na strychu. 39-latek najbliższe miesiące spędzi w zakładzie karnym.

- Zamojscy policjanci prowadzili czynności poszukiwawcze za mieszkańcem naszego miasta, który ukrywał się przed organami ścigania. 39-latek poszukiwany był przez sąd celem odbycia kary pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwo przeciwko rodzinie i opiece. - informuje Dorota Krukowska - Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - Dzielnicowi ustalili, gdzie może przebywać 39-latek. Znaleźli go w miejscu zamieszkania krewnej. Poszukiwany ukrywał się na strychu za kominem. Wchodząc na strych wciągnął za sobą drabinę, jednak ten kamuflaż nie zmylił dzielnicowych.

39-latek został zatrzymany i przewieziony do komendy. Dzisiaj trafi do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe pół roku.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us