Reklama
Reklama

Kierowca z promilami pouczał innego kierowcę

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Kierujący renaultem wjechał na jeden z zamojskich parkingów osiedlowych, wysiadł z auta i zwrócił uwagę innemu kierowcy, że źle zaparkował samochód. Jak się okazało, 53-latek miał w organizmie ponad promil alkoholu i sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

O nietrzeźwym kierującym dyżurny zamojskiej policji został powiadomiony wczoraj wieczorem.

- Zgłaszający wyjaśnił, że kierujący renault wjechał na jeden z parkingów osiedlowych w naszym mieście, wysiadł z auta i zwrócił uwagę zgłaszającemu, że źle zaparkował samochód. Widząc chwiejny krok kierującego renault oraz czując woń alkoholu z jego ust zgłaszający zareagował powiadamiając policjantów. Wspólnie z kolegą nie pozwolił mu oddalić się i razem poczekali na przyjazd funkcjonariuszy. Mundurowi natychmiast pojawili się na wskazanym parkingu. Zbadali stan trzeźwości kierującego renault – 53-latka z Zamościa. Wynik badania wykazał w jego organizmie ponad promil alkoholu. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że 53-latek posiada także sądowy zakaz kierowania pojazdami - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Za popełnione przestępstwa 53-latka czeka odpowiedzialność karna.

2 komentarzy

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us