Reklama
Reklama

Nietrzeźwy, bez uprawnień i na zakazie przyjechał na stację paliw

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Ponad 1,5 promila alkoholu miał w organizmie mężczyzna, który samochodem przyjechał na stację paliw. Widząc to świadkowie powiadomili policjantów. Mundurowi zatrzymali 21-latka w niedalekiej odległości od stacji, kiedy jechał fordem drogą krajową. Jak się okazało nie miał prawa jazdy, za to posiadał dwa sądowe zakazy kierowania pojazdami mechanicznymi.

- Dzisiejszej nocy, tuż przed północą dyżurny policji otrzymał zgłoszenie o nietrzeźwym kierującym, który chwilę wcześniej przyjechał fordem na jedną ze stacji paliw na terenie gminy Zamość. Policjanci opisywany samochód zauważyli w niedalekiej odległości od stacji. Kierujący jechał drogą krajową numer 74. Po zatrzymaniu do kontroli okazało się, że za kierownicą siedział 21-latek z gminy Zamość. Policjanci sprawdzili stan jego trzeźwości. Badanie alkomatem wykazało, że miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. W tym stanie przewoził pasażera, który również był nietrzeźwy - relacjonuje Dorota Krukowska - Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Po sprawdzeniu w systemie okazało się, że 21-latek nie posiada uprawnień do kierowania. Posiada za to dwa sądowe zakazy kierowania pojazdami mechanicznymi.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us