Reklama
Reklama

Pow. zamojski: Szczęśliwy finał poszukiwań 48-letniej kobiety

foto: Policja foto: Policja

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 48-letniej mieszkanki powiatu zamojskiego. Kobieta po kłótni z rodziną wyszła z domu. Istniała obawa, że może próbować targnąć się na swoje życie.

Zgłoszenie o zaginięciu policjanci otrzymali we wtorek, tuż przed godziną 15:00.

- Z informacji przekazanych przez rodzinę wynikało, że po domowej sprzeczce w godzinach rannych wyszła z mieszkania w nieznanym kierunku. Była ubrana nieadekwatnie do panującej na dworze temperatury, w ciapach i bez nakrycia głowy. Ponadto istniała realna groźba, że kobieta może próbować odebrać sobie życie. - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - Po otrzymaniu zgłoszenia policjanci z różnych wydziałów zamojskiej komendy natychmiast rozpoczęli poszukiwania. W działania zaangażowano prawie 50 funkcjonariuszy. Po godzinie poszukiwań policjanci z Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego sprawdzając okolice miejsca zamieszkania 48-latki odnaleźli kobietę. Przebywała w oddalonym od domu o kilkadziesiąt metrów budynku. Pomieszczenie gospodarcze, w którym przebywała było nieogrzewane. Na szczęście nic poważnego się jej nie stało, była jednak bardzo zziębnięta - dodaje rzeczniczka.

Kobieta została przekazana pod opiekę lekarza.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us