Reklama
Reklama

Zamość: eSkarbonka dla WOŚPu Wyróżniony

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Od nowego roku Sztab nr 5535 Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy mieszczący się przy Młodzieżowym Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu uruchomił eSkarbonkę.

Dostępna jest ona pod indywidualnym linkiem: https://eskarbonka.wosp.org.pl/zrygcp

eSkarbonka to "wirtualna puszka", do której można kwestować bez ograniczeń i nie wychodząc z domu. Dlatego zachęcamy wszystkich ludzi chcących wesprzeć 29 Finał WOŚP do przekazywania wpłat na naszą eSkarbonkę, ponieważ pomaganie jest dziecinnie proste!

31 stycznia 2021 roku zagramy dla laryngologii, otolaryngologii oraz diagnostyki głowy. Ten Finał z uwagi na sytuację pandemiczną będzie inny, jednak zależy nam przede wszystkim na podkreśleniu tego, że jak zawsze gramy razem i jednoczymy mieszkańców naszego regionu!

20 komentarzy

  • ?
    ? czwartek, 07 styczeń 2021 17:17 Link do komentarza

    A gdzie byłeś przyjacielu jak trzeba było użyczyć kilka łóżek dla chorych z covidem. Pamiętasz jak wrzeszczałeś by bronić łóżek i nie przekazywać ich dla tych ludzi? Ja już zmądrzałem i nie zobaczysz ode mnie nawet 1 gr.

  • omi
    omi czwartek, 07 styczeń 2021 17:27 Link do komentarza

    Ja też nie dam ani grosza, nie mam zaufania do tego pana Owsiaka, jest wiele fundacji innych które wspieram, wspieram konkretne osoby, dzieci, bez wrzasku, imprez towarzyszących. Nie krytykuję przez to zamojskich organizatorów, oni mają dobre intencje, robią to z sercem oddaniem i szacunek dla nich, ale mam opinię jak wyżej...

  • czytelnik
    czytelnik czwartek, 07 styczeń 2021 19:54 Link do komentarza

    O chwili powstania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zawsze wrzucałem do puszki. Robiłem to z wielka radością bo to szczytny cel. Dam teraz.

  • do ?
    do ? czwartek, 07 styczeń 2021 20:04 Link do komentarza

    wosp dala na walke z covidem niemal 1 Sasina, ostatnio gdzies czytałem o tym artykuł, a z łożkami chodziło o to zeby nie zabierac i przenosic pomiedzy roznymi szpitalami, jak trzeba to dadzą nowe a nie zabierac łózka ze szpitali dzieciom, pewnie by jeszcze chcieli zabrac na narodowy tanim kosztem zamiast kupic nowe, no i nie wydaje tak bez sensu jak rachunki na narodowym szpitalu, płacą miliony a lecza kilkanascie-kilkadziesita osob, za te pieniadze jakie przeznaczyli na narodowy szpital powinni tam miec wszystkie łożka zajęte

  • Men
    Men czwartek, 07 styczeń 2021 21:28 Link do komentarza

    Jak ten starszy pan w czerwonych portkach zaczął politykować stracił moje zaufanie. Jest tylu potrzebujących, tyle fundacji, że jak ktoś chce pomóc to może to zrobić poza WOŚP.

  • PL
    PL piątek, 08 styczeń 2021 00:14 Link do komentarza

    Dam na DZIEC I!!!!!!! to nie Pan Owsiak zyska, ale ci co są tam samotnie.
    Nie chcesz dzielić się, albo dać? nie dawaj, zostaw to dla siebie.
    I mam tylko takie marzenie.
    Aby ten sprzęt zakupiony przez fundację, nigdy się nie przydał.

    Ale on przydaje się, pracuje i jest wciąż potrzebny.

  • do PL
    do PL piątek, 08 styczeń 2021 08:57 Link do komentarza

    Najpierw cię zacytuję:" Nie chcesz dzielić się albo dać? nie dawaj, zostaw to dla siebie." A teraz skomentuję- przeczytaj jeszcze raz uważnie komentarze wcześniejsze, bo z tego co przeczytałam ludzie wspierają różne fundacje i nie zostawiają dla siebie jak ty to piszesz. Oglądasz czasem program Elżbiety Jaworowicz? To radzę czasem zobaczyć dzieci , które nie mogą stanąć na nóżki, operacje kosztują miliony i to dzięki sms-om ludzi takich jak ja, czy komentatorów poprzednich i ich pieniędzy te dzieci w klinikach odzyskują sprawność, więc nie radź co mamy robić z naszymi pieniędzmi, my wiemy kogo wspieramy i nie mamy ochoty wspierać inicjatora tej ulubionej przez ciebie fundacji.

  • fundacje
    fundacje piątek, 08 styczeń 2021 10:31 Link do komentarza

    taaak rozne fundacje a pozniej się okaze ze poszly pieniadze na jakies tornistry, które nie wiadomo gdzie zginely

  • AW
    AW piątek, 08 styczeń 2021 11:34 Link do komentarza

    łżesz jak wyborcza. Ale czy można wymagać prawdy od komunisty ?

  • Aben
    Aben piątek, 08 styczeń 2021 16:36 Link do komentarza

    Do fundacje
    Przypomnieć należy, że Owsiak też nie jest czysty i te zebrane pieniądze również nie idą w całości na sprzęt, a część trafia nie do końca wiadomo gdzie. Są fundacje sprawdzone albo zbierające na konkretny cel ( znam osobiście parę przypadków kiedy zbierane są środki na konkretną osobę. Niech sobie Owsiak zbiera, jak ktoś chce niech daje. Ale nie ma obowiązku aby go wspierać.

  • Pomagam
    Pomagam piątek, 08 styczeń 2021 23:48 Link do komentarza

    Dziękuję za artykuł, jest on skierowany do pomagania, nie dzielenia.
    Każdy pomaga jak może.
    Postawa: patriotyczna, miłosierna ofiara, dobroć ducha, zwykła chęć pomagania.

  • mr Pumpkin
    mr Pumpkin sobota, 09 styczeń 2021 18:12 Link do komentarza

    A potem w nagrodę ymprezka WOODSTOCK i róbta co chceta.

  • inż Mamoń
    inż Mamoń niedziela, 10 styczeń 2021 19:45 Link do komentarza

    Już ofiarowałem do skarbonek Lidla. Ale dam jeszcze i to planuję sporą kwotę na pohybel tym wszystkim co to mają węża w kieszeni dla dobrych celów. Dajmy w tym roku na rekord. Pozdrawiam wszystkich działających w WOŚP. Sie ma Jurek i wszyscy związani z fundacją.

  • Ry
    Ry niedziela, 10 styczeń 2021 23:05 Link do komentarza

    Dawaj jeszcze, masz okazje w licytacji obrazu z czerwonym piorunem, symbolem strajku kobiet. Taki szczytny cel! Jurek jest spoko gość bo sam go wystawił. Luuuudzie kiedy wy sie w końcu opamketacie z tym Jureczkiem?

  • dodo
    dodo poniedziałek, 11 styczeń 2021 10:00 Link do komentarza

    a co mnie obchodzi symbol strajku na licytacji, ja to oddzielam od pomagania dzieciom i nie łącze tych dwóch spraw

  • AW
    AW poniedziałek, 11 styczeń 2021 10:52 Link do komentarza

    pomagania dzieciom, o ile pozwolisz im się urodzić. Bo ten symbol jest symbolem wręcz przeciwnego działania. Więc komu chcesz pomagać ???

  • przeciez
    przeciez poniedziałek, 11 styczeń 2021 11:33 Link do komentarza

    jedno nie przeszkadza drugiemu, mozna miec piorun i pomagac dzieciom

  • Bez hipokryzji
    Bez hipokryzji poniedziałek, 11 styczeń 2021 11:58 Link do komentarza

    Oczywiście, że przeszkadza. Ba, jedno wyklucza drugie.

  • och,my baby
    och,my baby wtorek, 12 styczeń 2021 13:47 Link do komentarza

    Do: przecież: czyli tak- z jednej strony te z piorunami mające krew na rękach po abortowanych własnych dzieciach (to jedne) i te inne, co jeszcze tego nie zrobiły a popierają aborcję wspólnie chodzące w marszach niedługo zdejmą z klaty pioruny i przyczepią sobie serduszka, tak?

  • przeciez
    przeciez wtorek, 12 styczeń 2021 14:05 Link do komentarza

    ja by zdrowego nie abortował ale te z wadami mozgu, uszkodzone płody, które mialyby zyc najwyzej miesiac po urodzinach to mysle ze tak i o ten wybór walczy wiekszosc, choc faktycznie sa i tez tacy co usmiercili by zdrowy płód, brr, takich nalezy zdecydowanie potepiac