Reklama

Potrącenie na ul. Sienkiewicza

foto: Policja foto: Policja

57-latek przechodząc przez przejście dla pieszych na ulicy Sienkiewicza został potrącony przez kierującego toyotą. Pieszy trafił do szpitala. Obaj uczestnicy wypadku byli trzeźwi.

Do wypadku doszło w piątek.

- Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący toyotą jechał od strony ulicy Żdanowskiej. W okolicach skrzyżowania z ulicą Koźmiana na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił 57-latka z Zamościa, który przechodził przez pasy. Pieszy z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący toyotą 34-latek z gminy Tarnawatka był trzeźwy. Trzeźwy był również 57-latek. Policjanci zatrzymali kierującemu uprawnienia do kierowania pojazdami, z uwagi na powstałe w toyocie uszkodzenia zatrzymali także dowód rejestracyjny samochodu. - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

W miejscu, gdzie doszło do wypadku pracowali policjanci z dochodzeniówki wraz z technikiem kryminalistyki. Zebrany materiał procesowy posłuży do wyjaśnienie szczegółowego przebiegu wypadku i jego okoliczności.

1 komentarz

  • dlaczego zabrali tam swiatła?
    dlaczego zabrali tam swiatła? środa, 23 grudzień 2020 17:16 Link do komentarza

    a 17 grudnia bylo potrącenie na Peowiaków koło szpitala 80 latka, tam gdzie postawili wysepkę a zabrali swiatła na przejsciu i teraz sie zacznie, zima, ciemno, slisko brak swiatel na przejsciu az strach tamtedy teraz puszczac dzieci do szkoły

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us