Funkcjonariusze dzieciom

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Funkcjonariusze i pracownicy Zakładu Karnego w Zamościu po raz kolejny postanowili pomóc dzieciom, którymi opiekuje się Organizator Pieczy Zastępczej i Wspierania Rodzin z Zamościa. Tym razem zebrali słodycze, które trafią do paczek w związku ze zbliżającym się Mikołajem.

Czas pandemii jest szczególny dla dzieci wychowywanych przez rodziny zastępcze oraz pochodzące z rodzin przeżywających trudności opiekuńczo – wychowawcze. Aby ten czas był łatwiejszy do zniesienia z pomocą ruszyli funkcjonariusze i pracownicy Zakładu Karnego w Zamościu. Tym razem zbierali między innymi czekolady, batony, cukierki i wiele innych słodkich przysmaków.

Nie jest to pierwsza pomoc na rzecz Pieczy Zastępczej w Zamościu. W kwietniu bieżącego roku funkcjonariusze o pracownicy prowadzili podobną akcje, zbierając produkty spożywcze dla najuboższych rodzin. W latach ubiegłych załoga zamojskiej jednostki również pomagała Pieczy Zastępczej. Na ręce Moniki Pałczyńskiej, dyrektora Organizatora Pieczy Zastępczej i Wspierania Rodziny w Zamościu, przekazania zebranych słodyczy dokonał dyrektor zakładu karnego w Zamościu ppłk Jacek Zwierzchowski.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us