Zamość: Odpowie za kradzieże sklepowe

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Zamojscy policjanci zatrzymali 27-latka, który z marketu na terenie miasta ukradł artykuły o wartości tysiąca złotych. Jak się okazało, mężczyzna podejrzany jest o kradzieże kosmetyków oraz sprzętu budowlanego z innych sklepów.

- We wtorek policjanci z zamojskiej komendy interweniowali w związku z kradzieżą sklepową. W jednym z marketów na terenie miasta funkcjonariusze zastali pracowników sklepu i 27-latka podejrzanego o kradzież słuchawek, głośnika, adaptera USB, plecaka i męskiej kurtki. Wartość zabranego ze sklepowych półek asortymentu wyceniono na kwotę ponad 1000 złotych. - informuje Dorota Krukowska - Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - Kiedy mężczyzna przekroczył linię kas nie płacąc za towar został ujęty przez pracowników, a następnie przekazany policjantom. Zatrzymany 27-latek z gminy Zamość został przewieziony do komendy i osadzony w policyjnym areszcie. - dodaje.

Pracujący ustalili, że wtorkowa kradzież to nie jedyne przestępstwo, którego dopuścił się 27-latek. W ostatnich tygodniach trzykrotnie odwiedził jedną z zamojskich drogerii kosmetycznych, gdzie ukradł kosmetyki oraz alkohol na łączną kwotę ponad 500 złotych. Był również w markecie budowlanym. Tam ze sklepowych półek zabrał dwie sztuki detektorów uniwersalnych oraz dalmierz laserowy. Przedstawiciel sklepu wycenił skradziony towar na kwotę ponad 1100 złotych.

Policjanci odzyskali większość skradzionych przedmiotów. 27-latek usłyszał zarzut kradzieży. Mężczyzna przyznał się do popełnionych czynów. Stanie przed sądem. Zgodnie z przepisami może mu grozić nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us