Opłatomat stanął w zamojskim magistracie

foto: UM Zamość foto: UM Zamość

W zamojskim ratuszu stanął opłatomat. Można tam wygodnie, bez konieczności stania w kolejce na poczcie lub w banku dokonać płatności na rzecz Urzędu Miasta Zamość.

Urządzenie przyjmuje wpłaty z tytułu podatków lokalnych (min. podatku od nieruchomości), za jego pomocą można uiścić wszelkie opłaty pobierane w Urzędzie Miasta Zamość, w tym opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, opłaty skarbowe, opłaty geodezyjne, komunikacyjne i szereg innych.

Obsługa urządzenia jest bardzo prosta. Na dotykowym ekranie krok po kroku pojawiają się komunikaty i wskazówki, które przeprowadzają użytkownika przez cały proces realizowania wpłaty.

Płatność w opłatomacie może być dokonana w formie gotówkowej lub za pomocą karty płatniczej. Okienka, do których należy włożyć monety, banknoty czy kartę płatniczą, są wyraźnie oznakowane. Wszystkie transakcje są realizowane bez dodatkowych opłat i prowizji.

Urządzenie zainstalowano w Biurze Obsługi Interesanta (parter Ratusza, ul. Rynek Wielki 13).

1 komentarz

  • opłatkomat?
    opłatkomat? piątek, 27 listopad 2020 09:08 Link do komentarza

    a już myslalem ze to ma wydawać opłatki wigilijne, swoją droga ciekawe jak będzie wygladac wizyta księdza po kolędzie? w pierwszej klatce się zarazi covidem i zarazi cały blok, dziękuję za taka kolędę

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us