Nowe boisko dla szkoły i mieszkańców

foto: UM Zamość foto: UM Zamość

Zakończył się remont istniejącego boiska wielofunkcyjnego na terenie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 4 w Zamościu. Zadanie zrealizowało Miasto Zamość.

Powstało bezpieczne miejsce do prowadzenia zajęć wychowania fizycznego, z którego będą mogli korzystać nie tylko uczniowie, ale i mieszkańcy miasta.

Boisko asfaltowe, które funkcjonowało do tej pory przy szkole, zostało przebudowane: wykonano bezpieczną nawierzchnię poliuretanową pozwalającą na korzystanie z płyty boiska niezależnie od warunków atmosferycznych, a także ograniczającą niebezpieczeństwo wystąpienia wypadków, zamontowano nowe oświetlenie w technologii LED, ogrodzenie pełniące rolę piłkochwytu, kupiono nowe wyposażenie sportowe. Na boisku można grać w piłkę ręczną, koszykówkę, siatkówkę, a z myślą o kibicach zainstalowano siedziska stadionowe, które są umocowane do podłoża.

Wartość dofinansowania 252 000 zł. Całkowita wartość zadania 730 770,98 zł. Zadanie dofinansowane z państwowego funduszu celowego w ramach programu Sportowa Polska – Program Rozwoju Lokalnej Infrastruktury Sportowej – Edycja 2020.

1 komentarz

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us