Reklama
Reklama

Zamość: 24-latek aresztowany za usiłowanie zabójstwa

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Tymczasowy areszt dla 24-latka z Zamościa podejrzanego o usiłowanie zabójstwa 22-letniego mężczyzny. Do zdarzenia doszło w piątkową noc. Poszkodowany zamościanin trafił do szpitala z ranami ciętymi zadanymi ostrym narzędziem.

W piątkową noc przed północą dyżurny zamojskiej komendy otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że 22-latek z Zamościa został napadnięty i zraniony ostrym narzędziem.

- Na miejsce natychmiast skierował policjantów. Pokrzywdzony mężczyzna poinformował ich, że został kilkukrotnie ugodzony nożem. Sam zadzwonił na telefon alarmowy wzywając pomoc. W związku z posiadanymi obrażeniami został przetransportowany przez załogę karetki pogotowia do szpitala. Wstępne czynności wykonywane przez funkcjonariuszy, wykazały, że do zdarzenia nie doszło w miejscu opisanym przez pokrzywdzonego - informuje Katarzyna Szewczuk z zamojskiej policji. - Dzięki wielogodzinnej pracy i analizie zgromadzonego materiału policjanci ustalili, gdzie i co wydarzyło się w piątkową noc. Dało to podstawy do zatrzymania 24-letniego mężczyzny z Zamościa, który ranił 22-latka. Mężczyzna trafił do policyjnych pomieszczeń dla osób zatrzymanych. Usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa.

Wczoraj sąd zadecydował o aresztowaniu 24-latka na 3 miesiące. Śledztwo prowadzą zamojscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Zamościu.

1 komentarz

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us