Reklama
Reklama

Zamość: Kradła kosmetyki

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Policjanci zatrzymali sprawczynię kradzieży kosmetyków w jednym ze sklepów na terenie Zamościa. 39-letnia kobieta dwukrotnie wyszła ze sklepu kosmetycznego nie płacąc za zakupy.

- W miniony weekend zamojscy policjanci zatrzymali 39-letnią mieszkankę Zamościa, która kilka miesięcy wcześniej dokonywała kradzieży w jednym z zamojskich sklepów. Za pierwszym razem kobieta nie płacąc za zrobione zakupy wyszła ze sklepu z kosmetykami na kwotę blisko 400 zł, natomiast dwa miesiące później wartość skradzionych rzeczy wyniosła już prawie 600 zł - informuje Katarzyna Szewczuk z zamojskiej policji.

W ręce policji wpadł także 18-latek, który włamał się do piwnicy bloku w Szczebrzeszynie. Jego łupem padł rower górski, rolki oraz torba ze środkami czystości.

Oboje po nocy spędzonej w policyjnym areszcie zostali przesłuchani i usłyszeli zarzuty. 39-latce grozi do 5 lat, a 18-latkowi do 10 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us