Zamość. Nowe ozdoby na rondach

foto: materiał redakcyjny foto: materiał redakcyjny

Na zamojskich rondach pojawiły się nowe ozdoby. Obok pomalowanych na biało dyń umieszczono białe beczki wypełnione chryzantemami, wrzosami i innymi kwiatami. Jak Wam się podoba taka instalacja?

19 komentarzy

  • AW
    AW sobota, 14 listopad 2020 07:16 Link do komentarza

    ** ********

  • bezsensu
    bezsensu sobota, 14 listopad 2020 08:12 Link do komentarza

    dynie? Halloween juz sie skonczyło

  • Tak skę bawi ..............................................................
    Tak skę bawi .............................................................. sobota, 14 listopad 2020 11:45 Link do komentarza

    Pomnik zamojskiego dzbana. Tylko konkretnego czy symbolicznie ? Bo konkretnych to by się znalazło sporo

  • co tu komentować?
    co tu komentować? sobota, 14 listopad 2020 13:57 Link do komentarza

    to reklama Castoramy?
    matko... dramat :(
    dobrze, że niedługo święta, już chyba te ledowe prezenty lepsze od tego czegoś?

  • 1
    1 sobota, 14 listopad 2020 14:42 Link do komentarza

    beczki ze złomowiska na ronda ? Pora odwołać odpowiedzialne za to pośmiewisko osoby

  • aa
    aa sobota, 14 listopad 2020 14:43 Link do komentarza

    Już śmieci wyrzucają na rąda,to miasto całkiem zeszło na psy coraz gorzej.

  • A
    A sobota, 14 listopad 2020 14:59 Link do komentarza

    Zgodnie z uchwałą krajobrazową usuwa się reklamy z przestrzeni miejskiej , a tu ustawia się beczki z reklamą jednego z marketów budowlanych na rondach ? Ile budżet miasta zarobił za reklamę ustawioną w pasie drogowym ? Czy opłata została wniesiona ?

  • b.n.c
    b.n.c sobota, 14 listopad 2020 16:04 Link do komentarza

    Ktoś wyżej napisał o śmieciach, to ja też zapytam-dlaczego do jasnej ch.l..ry PGK zabiera śmieci tzw. zmieszane raz w miesiącu? Pojemnik już jest prawie pełny, gdzie mam wyrzucać pozostałe? Może wyniosę na rondo, mam blisko, co to za pomysł był?!!!!! Co innego na osiedlach, gdzie są duże kontenery, a z domów prywatnych to co, może nadmiar śmieci podrzucać pod PGK?

  • anbon
    anbon niedziela, 15 listopad 2020 09:06 Link do komentarza

    Fajny pomysł, coś jest. A komentują ludzie którym wszystko nie pasuje.

  • czyelnik
    czyelnik niedziela, 15 listopad 2020 09:56 Link do komentarza

    Dynie - Ok
    Ale stare beczki po paliwie - to niechlujstwo .
    Skojarzenie moje to złomowisko, bałagan, rdza, smród smarów, paliwa i oleju napędowego

  • Damian
    Damian niedziela, 15 listopad 2020 10:27 Link do komentarza

    "Rodnach" - a co to takiego? Poprawcie tytuł.

  • Beata
    Beata niedziela, 15 listopad 2020 12:46 Link do komentarza

    Pomysł pani od marketingu? Oprawy wesela w życiu bym od niej mie zamówiła

  • Ewa
    Ewa niedziela, 15 listopad 2020 14:16 Link do komentarza

    Ładne to nie jest. Brak temu charakteru. To są śmieci i toksyczne odpady! Gratuluję głupich pomysłów.

  • Arandrzer
    Arandrzer niedziela, 15 listopad 2020 16:17 Link do komentarza

    ''o z dupki'' na rondach

  • svistaq
    svistaq niedziela, 15 listopad 2020 18:45 Link do komentarza

    Koszmar, dramat, odwołać że stołka odpowiedzialnych!

  • Ewa
    Ewa poniedziałek, 16 listopad 2020 12:33 Link do komentarza

    Wyglądają jak beczki ze złomowiska.

  • ja
    ja poniedziałek, 16 listopad 2020 16:44 Link do komentarza

    proponuje jeszcze instalację: kupa krowy obok kupa konia, dalej psa, kota - posypane kozimi bobkami. Klimat ten sam.

  • Zamościanin
    Zamościanin wtorek, 17 listopad 2020 10:05 Link do komentarza

    Nie wiem kto za to odpowiada, ale od pomysłu do wykonania uczestniczyło w tym więcej osób niż jedna.
    Tym gorzej świadczy to o każdej z osób, która choćby w najmniejszym stopniu przyczyniła się do tego czegoś.
    Zero smaku, zero wyczucia, zero poczucia estetyki.
    Prezydent też tego nie widział?! Nikt z władz?!
    Tym gorzej!

  • PGR
    PGR środa, 25 listopad 2020 12:37 Link do komentarza

    Można by było wkopać ze trzy opony od Traktora i pomalować wapnem na Biało !!!