Zamość: Jeździł po krawężnikach. Miał 2,7 promila

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Nie dość, że kierowca volkswagena jechał tzw. "wężykiem", to najeżdżał na krawężniki. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że 46-letni kierujący miał 2,7 promila.

Wczoraj przed godziną 17 dyżurny zamojskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że ulicami Zamościa przemieszcza się osobowy volkswagen, którego kierujący prawdopodobnie jest nietrzeźwy.

- Według zgłoszenia nie trzymał prostego toru jazdy, jechał tzw. “wężykiem” najeżdżając na krawężniki. We wskazany rejon natychmiast zostali skierowani policjanci ruchu drogowego. Funkcjonariusze penetrując teren zatrzymali opisany samochód w miejscowości Jatutów. Samochodem kierował 46-letni mieszkaniec gm. Łabunie. Mężczyzna znajdował się pod wyraźnym działaniem alkoholu. Badanie przeprowadzone przez policjantów wykazało, że miał 2,7 promila. Mężczyzna w trakcie kontroli nie posiadał również przy sobie prawa jazdy. - informuje Katarzyna Szewczuk, z zamojskiej policji. 

Zgodnie z obowiązującymi przepisami za kierowanie pojazdem mechanicznym po drodze publicznej w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us