Ciężarówką w osobówkę. Jedna osoba trafiła do szpitala

foto: Policja foto: Policja

Kierująca toyotą zatrzymała się przed przejściem dla pieszych. Jadący za nią kierowca ciężarowej scanii uderzył w tył pojazdu. Kierująca osobówki trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godziną 8.00 w Sitańcu na drodze krajowej numer 17 w okolicy cmentarza.

- Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący specjalnym samochodem ciężarowym asenizacyjnym marki Scania nie zachował bezpiecznej odległości i nie zdążył zahamować uderzając w tył znajdującej się przed nim toyoty. Kierująca osobówką tuż przed zderzeniem zatrzymała się przed przejściem dla pieszych. - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - 38-latka siedząca za kierownicą osobówki została przewieziona do szpitala na dalsze badania. Na szczęście okazało się, że poza niegroźnymi potłuczeniami nie odniosła poważniejszych obrażeń. Policyjne badanie trzeźwości wykazało, że zarówno 38-latka, jak i 29-letni mieszkaniec gminy Krasnystaw, który kierował scanią, byli trzeźwi.

Szczegółowe okoliczności kolizji wyjaśniają policjanci i apelują o ostrożność na drodze.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us