Reklama

Urząd Miasta Zamość wydłuża godziny pracy

foto: Szymon Łyciuk, archiwum foto: Szymon Łyciuk, archiwum

Od poniedziałku, 19 października aż do odwołania, urząd pracuje do godziny 18:00. W dalszym ciągu obowiązują ograniczenia w bezpośredniej obsłudze interesantów.

Zgodnie z zarządzeniem prezydenta Miasta Zamość z dn. 14 października 2020 r. w sprawie wprowadzenia zmianowego systemu czasu pracy oraz pracy zdalnej w Urzędzie Miasta Zamość, praca w Urzędzie będzie prowadzona na dwie zmiany. Interesanci będą obsługiwaniu od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30- 12:30 i 13:00- 18:00. Wyjątkiem jest Urząd Stanu Cywilnego, który będzie obsługiwał interesantów w godzinach 7:30- 12:00 i 13:00- 15:30.

Z uwagi na konieczność zapewnienia bezpiecznych i higienicznych warunków pracy codziennie (w dni robocze) od godz. 12.30 do godz. 13.00 dokonywana będzie dezynfekcja i wietrzenie pomieszczeń Urzędu. Podczas prowadzenia dezynfekcji na terenie Urzędu mogą przebywać tylko pracownicy sekcji obsługi Wydziału Organizacyjno-Administracyjnego, interesanci nie będą w tym czasie obsługiwani.

1 komentarz

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us