Reklama

Zamość: Potrącenie na przejściu dla pieszych

foto: Policja foto: Policja

77-latka trafiła do szpitala po potrąceniu na przejściu dla pieszych w Zamościu. Do wypadku doszło wczoraj w godzinach rannych na skrzyżowaniu ulicy Wyszyńskiego z ulicą Pawłówka. 

- Pracujący tam policjanci wstępnie ustalili, że kierujący osobowym citroenem wyjeżdżał z ulicy Pawłówka na ulicę Wyszyńskiego. Skręcając w lewo potrącił przechodzącą przez przejście 77-latkę. W czasie, gdy doszło do zdarzenia, kobieta miała zielone światło. Kierujący również uprawniony był do wjechania na skrzyżowanie, jednak zobowiązany był do ustąpienia pierwszeństwa pieszym - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - Po zderzeniu z pojazdem, mieszkanka Zamościa doznała poważnych obrażeń. Załoga karetki pogotowia przewiozła ją do szpitala. Policyjne badanie trzeźwości 72-latka kierującego citroenem wykazało, że był trzeźwy. Mundurowi zatrzymali mu uprawnienia do kierowania pojazdami - dodaje. 

Szczegółowy przebieg zdarzenia wyjaśniają policjanci i apelują o ostrożność na drodze.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us