Reklama

Zwódne: Jazdę zakończył w polu. Miał ponad dwa promile

foto: Policja foto: Policja

Opel zjechał z drogi i kilkukrotnie koziołkował. Do szpitala trafili dwaj mężczyźni podróżujący pojazdem. Kierowca osobówki w organizmie miał ponad 2 promile alkoholu.

Do zdarzenia doszło w sobotni poranek w miejscowości Zwódne pod Zamościem.

- Jak wstępnie ustalili powiadomieni o nim policjanci kierujący oplem prawdopodobnie z powodu nadmiernej prędkości niedostosowanej do warunków drogowych nagle zjechał z jezdni. Kilkukrotnie koziołkował i zatrzymał się na terenie pobliskiego pola. Dwaj mieszkańcy Zamościa w wieku 32 lat, którzy podróżowali oplem wymagali pomocy medycznej. Załoga karetki pogotowie przewiozła ich do szpitala. Policyjne badanie jednego z nich, który prawdopodobnie kierował osobówką wykazało w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu. nietrzeźwy był również pasażer. Od obu mężczyzn została pobrana krew. Badanie wykaże dokładne stężenie alkoholu w ich organizmach. - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Na miejscu zdarzenia pracowali strażacy i policjanci. Funkcjonariusze z ruchu drogowego oraz grupa dochodzeniowo śledcza wraz z technikiem kryminalistyki. Prowadzone tam czynności procesowe pozwolą na ustalenie szczegółowego przebiegu zdarzenia.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us