Reklama

Stracił w wypadku rękę. Zbiera na protezę! Liczy się każda złotówka!

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

"Wypadek wywrócił moje życie do góry nogami. Z dnia na dzień najprostsze codzienne czynności stały dla mnie niewykonalne" - pisze 21-letni Konrad, który w wypadku stracił lewą rękę. Młodzieniec nie poddał się, walczy o samodzielność. Proteza, która mu to umożliwić kosztuje prawie 300 tys.zł. Zachęcamy do wsparcia zbiórki!

Konrad Berdzik ma 21 lat i mieszkam z rodziną na pięknym Roztoczu. Młodzieniec 1 czerwca 2020 roku uległ poważnemu wypadkowi. Stracił lewą rękę na wysokości ramienia.

- Przed wypadkiem byłem samodzielny, pracowałem, prowadziłem aktywny tryb życia, realizowałem swoje pasje. Największym moim hobby jest motoryzacja. Po latach doszedłem do wprawy w renowacji jednośladów. Praca przy nich dawała mi bardzo dużą satysfakcję. W wolnych chwilach uwielbiałem też wędkować. Pomagałem również Tacie przy budowaniu domków letniskowych oraz wymianie pokryć dachowych. Tak jak każdy mam marzenia - jednym z nich było zostanie zawodowym kierowcą w Straży Pożarnej, ponieważ od zawsze czułem chęć pomocy innym. Moje marzenie odeszło razem z moją ręką - piszę Konrad.

Młodzieniec rozpoczął walkę o samodzielność. Zbiera środki na zakup protezy i rehabilitację. Potrzeba aż 300 tys.zł.

- Zbieram na tzw. protezę bioniczną, która na dzień dzisiejszy kosztuje ponad 270 tys. złotych oraz na długotrwałą rehabilitację. Taka proteza umożliwiłaby mi powrót do normalnego życia oraz pełnej samodzielności. Aby do niej powrócić potrzebuję Waszej pomocy, bo zakup takiej protezy przekracza możliwości moje i mojej rodziny. - apeluje. 

Zachęcamy naszych czytelników do wsparcia akcji. Każda złotówka się liczy!

https://zrzutka.pl/zr4skk

 

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us