Logo
Wydrukuj tę stronę

Budżet Obywatelski. Zagłosuj przez internet

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Rozpoczyna się ostatni tydzień głosowania internetowego w Budżecie Obywatelskim Zamościa 2021, do poniedziałku (14.09.) mieszkańcy oddali w sumie 3300 głosów!

Głosowanie elektroniczne odbywa się poprzez stronę internetową https://budzet24.pl/umzamoscbo/

Przypominamy:
a) prawo do udziału w głosowaniu ma mieszkaniec Miasta Zamość,
b) uprawnionemu mieszkańcowi przysługuje jeden głos, który może oddać wyłącznie na projekt osiedla, na którym zamieszkuje oraz jeden głos, który może oddać wyłącznie na jeden projekt ogólnomiejski,
c) dla ważności głosu oddanego w sposób elektroniczny, głosujący zobowiązany będzie najpierw do podania swoich danych, następnie wskazania jednego projektu osiedlowego i jednego projektu ogólnomiejskiego do realizacji w 2021 roku. Aby móc zatwierdzić oddany głos, mieszkaniec otrzyma na podany przez siebie numer telefonu komórkowego jednorazowe hasło. Na wskazany numer telefonu hasło będzie wysłane tylko raz.

Głosowania tradycyjne na każdym osiedlu Miasta Zamość rozpoczną się 21 września.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl