Reklama
Reklama

Smaki Zamościa i Roztocza. Zgłoś się do konkursu

Plakat, foto: materiał nadesłany Plakat, foto: materiał nadesłany

Tylko do 17 września można się zgłosić do konkursu kulinarnego i wygrać atrakcyjne nagrody. Zamojski Dom Kultury, Miasto Zamość i Lokalna Organizacja Turystyczna „Zamość i Roztocze” zapraszają do udziału w Konkursie Potraw „Smaki Zamościa i Roztocza”. Wydarzenie odbędzie się na Rynku Wielkim 19 września w ramach Jarmarku Hetmańskiego.

W konkursie mogą wziąć udział restauratorzy, kucharze, koła gospodyń wiejskich, instytucje i osoby prywatne. Konkurs przeprowadzony będzie w trzech kategoriach wyroby gastronomiczne, wypieki oraz nalewki.

Celem konkursu jest promocja kuchni i tradycji kulinarnych Zamościa i Roztocza, podnoszenie atrakcyjności turystycznej Zamościa i Roztocza, kultywowanie i odtworzenie potraw kuchni narodów, które kształtowały kulturę kulinarną Zamościa i Roztocza, promocja i dokumentowanie regionalnych produktów żywnościowych, osadzonych w tradycji, od lat wytwarzanych tymi samymi metodami i według tych samych receptur oraz promowanie producentów żywności i regionalnych potraw.

Zwycięzcy otrzymają między innymi Certyfikaty „Smaki Zamościa i Roztocza” – Lokalna Organizacja Turystyczna „Zamość i Roztocze”.

Karty zgłoszenia i szczegółowe informacje znajdują się na stronie Zamojskiego Domu Kultury www.zdk.zamosc.pl

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us