Reklama

Amfetamina w lodówce 35-latka

foto: Policja foto: Policja

Kryminalni z zamojskiej komendy zatrzymali 35 latka, który w mieszkaniu posiadał amfetaminę. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających.

- Kilka dni temu kryminalni weszli do mieszkania na jednym z zamojskich osiedli. Przypuszczali, że mieszkający tam 35 letni mężczyzna może posiadać nielegalne substancje. W trakcie przeszukania kryminalni w lodówce znaleźli dwa pudełka, a w nich biały proszek oraz grudki, odnaleźli również dwie elektroniczne wagi. Substancję policjanci zabezpieczyli i przewieźli do komendy. Po przebadaniu okazało się, że to amfetamina. Można byłoby z niej wykonać ponad 120 porcji dilerskich tego narkotyku. Do komendy trafił również 35-latek - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Mężczyzna w piątek usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us