Reklama

Zapytaj o bon turystyczny

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Jak aktywować bon turystyczny? Między innymi o to będzie można zapytać podczas dyżuru telefonicznego, który organizuje zamojski ZUS.

Do obsługi bonu turystycznego potrzebne jest konto na Platformie Usług Elektronicznych ZUS. Podczas dyżuru będzie można dowiedzieć się między innymi, jak takie konto założyć, w jaki sposób uruchomić w nim bon i jak wygląda sama płatność bonem. Pracownik Inspektoratu ZUS w Zamościu odpowie na pytania zainteresowanych osób 10 września pod numerem telefonu 84 639 66 92. Dyżur potrwa od godziny 10.00 do 12.00.

W województwie lubelskim jest ponad 210 tys. osób uprawnionych do korzystania z bonu turystycznego. Większość z nich jeszcze nie uruchomiła świadczenia. Bonem można płacić za usługi i imprezy turystyczne do końca marca 2022 roku.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us