Reklama

Reklama

Pokazy musztry na Rynku Wielkim

Musztra będzie się odywać w weekendy o godz. 17:30 na Rynku Wielkim, foto: archiwum (zdjęcie poglądowe) Musztra będzie się odywać w weekendy o godz. 17:30 na Rynku Wielkim, foto: archiwum (zdjęcie poglądowe)

W lipcowe i sierpniowe piątki, soboty i niedziele, na Rynku Wielkim będzie można oglądać pokazy musztry. Prezentować się będzie pięcioosobowy oddział piechoty polskiej z XVII wieku.

Wojsko piechoty łanowej, jak co roku, będzie występować w strojach historycznych. Musztra będzie się składać z wystrzałów z broni oraz pokazów fechtunku. Zapraszamy o godz. 17:30 na Rynek Wielki.

1 komentarz

  • odradzam
    odradzam piątek, 30 czerwiec 2017 12:41 Link do komentarza

    Odradzam wizytę w tym czasie na rynku, osobom z małymi dziećmi, zwierzętami oraz osobom wrażliwym na dźwięk, pomysł nie trafiony, rynek kumuluje dźwięk co skutkuje płaczem dzieci, oraz tym ,że ludzie krzysztuszą się jedzeniem. Współczuje osobom pracującym w restauracjach, będą męczone tym.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us