Reklama

Z Wrocławia do granicy polsko-ukraińskiej

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Od września POLBUS-PKS uruchamia całoroczną linię z Wrocławia do Hrubieszowa. Autobusy dojeżdżać będą aż do granicy polsko-ukraińskiej w Zosinie, po drodze zatrzymując się m. in. w Opolu, Częstochowie, Kielcach, Lublinie czy Zamościu. 

Z Wrocławia dojedziemy bezpośrednio do granicy polsko-ukraińskiej w Zosinie. Połączenia autobusowe realizowane będą przez POLBUS-PKS. - Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Pasażerów, proponujemy podróż komfortowymi autokarami na linii dalekobieżnej z Wrocławia do Hrubieszowa. Połączenie uruchomimy od września tego roku - mówi Mariusz Kruk, prezes POLBUS-PKS.

Kursy do Zosina realizowane będą początkowo w piątki i soboty. W kolejnych miesiącach dni kursowania będą rozszerzane. Pierwszy kurs odbędzie się w piątek 4 września. Na trasie autobusy zatrzymają się m. in. w Opolu, Lublińcu, Częstochowie, Kielcach, Ostrowcu Świętokrzyskim, Lublinie czy Zamościu.

Bilety na to połączenie dostępne będą: w kasach biletowych na Dworcu Autobusowym we Wrocławiu, bezpośrednio u kierowcy oraz na www.polbus.pl.

Szczegółowe informacje o połączeniu dostępne są na stronie internetowej: www.polbus.pl/hrubieszow

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us