Reklama

Reklama

Zamość: Wjechała na czerwonym

Do wypadku doszło dzisiaj rano kilkanaście minut po godzinie 7:00, foto: Policja Do wypadku doszło dzisiaj rano kilkanaście minut po godzinie 7:00, foto: Policja

Do wypadku doszło dzisiaj (29.06) na ul. Legionów w Zamościu. 59-letnia mieszkanka miasta nie zastosowała się do sygnalizacji świetlnej i na czerwonym świetle wjechała na skrzyżowanie uderzając w samochód ciężarowy marki Daf. Kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Do wypadku doszło dzisiaj rano kilkanaście minut po godzinie 7:00.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca pojazdem marki Opel, 59-letnia mieszkanka Zamościa nie zastosowała się do sygnalizacji omijając pojazdy stojące przed sygnalizatorem na prawym pasie i wjechała na skrzyżowanie. Tam zderzyła się z samochodem ciężarowym marki Daf, którym kierował 31-letni zamościanin. W wypadku ranna została kierująca oplem. Kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego, mundurowi zatrzymali 59-latce uprawnienia do kierowania. Ze względu na uszkodzenia zatrzymano również dowody rejestracyjne obu pojazdów uczestniczących w zdarzeniu. Policjanci wyjaśniają szczegóły zdarzenia i apelują o rozsądek za kierownicą.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us