Policjanci odnaleźli 12-latka. Chłopiec trafił pod opiekę rodziców

W niespełna pół godziny policjanci odnaleźli 12-latka i przekazali pod opiekę rodziców, foto: Policja W niespełna pół godziny policjanci odnaleźli 12-latka i przekazali pod opiekę rodziców, foto: Policja

Zamojscy policjanci zaangażowali się w poszukiwania 12-letniego chłopca. O jego zaginięciu powiadomiła mundurowych zaniepokojona matka. W niespełna pół godziny od zgłoszenia patrol policji odnalazł chłopca i przekazał pod opiekę rodziców.

Do zdarzenia doszło w środę wieczorem. Do dyżurnego zamojskiej komendy zatelefonowała mieszkanka Zamościa. Informowała, że jej dwunastoletni, cierpiący na zespół chorób syn, po południu wyszedł z domu na rowerową przejażdżkę nie mówiąc gdzie i o której godzinie powróci.

Początkowo kobieta poszukiwała go sama, później zdecydowała się powiadomić o zdarzeniu policję. Mundurowi natychmiast przystąpili do poszukiwań chłopca. W niespełna pół godziny policjanci odnaleźli 12-latka i przekazali pod opiekę rodziców.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us