Logo
Wydrukuj tę stronę

Poszukiwani w rękach policjantów

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Dwie osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości zostały zatrzymane przez policjantów z zamojskiej komendy. 45-latka poszukiwana listem gończym w ręce stróżów prawa wpadła podczas interwencji domowej. Natomiast 26-latek, który do odbycia ma roczną karę pozbawienia wolności, policjanci zatrzymali w jednym z zamojskich mieszkań.

- Wczoraj dwie osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości trafiły w ręce policjantów z zamojskiej komendy. 45-latka z Zamościa poszukiwana wydanym przez Sąd Rejonowy w Zamościu listem gończym do odbycia kary pozbawienia wolności zatrzymana została podczas interwencji w jednym z mieszkań, gdzie odbywało się zakrapiane alkoholem spotkanie towarzyskie. Funkcjonariusze przewieźli poszukiwaną do komendy. Dzisiaj 45-latka pojedzie do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższych kilka miesięcy. W przeszłości dopuściła się przestępstw przeciwko mieniu - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - Poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Zamościu zatrzymali także dzielnicowi z Komendy Miejskiej Policji w Zamościu. 26-letni mieszkaniec Zamościa ukrywał się przed organami ścigania chcąc uniknąć wymierzonej przez sąd kary za przestępstwa przeciwko mieniu. Policjanci ustalili miejsce, gdzie aktualnie przebywa poszukiwany i zatrzymali go w jednym z zamojskich mieszkań. 26-latek trafił już do zakładu karnego, gdzie będzie odbywał karę roku pozbawienia wolności - dodaje rzeczniczka. 


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl