Reklama
Reklama

Dziecko pod opieką nietrzeźwych rodziców

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Ponad 2,5 promila alkoholu miała w organizmie matka, która opiekowała się swoją półtoraroczną córką. Nietrzeźwy był również ojciec dziecka, który sam zadzwonił na Policję informując o domowej awanturze. Dziewczynką zaopiekowała się zaprzyjaźniona z rodziną koleżanka, a matka i ojciec trzeźwieją w Ośrodku dla Osób Nietrzeźwych.

- Dzisiejszej nocy do dyżurnego zamojskiej komendy zadzwonił 49-latek i poprosił o interwencję informując, że jego nietrzeźwa partnerka awanturuje się, w domu jest małe dziecko. Mundurowi reagując na zgłoszenie potwierdzili, że między partnerami doszło do kłótni. Jak się okazało oboje byli nietrzeźwi matka półtorarocznej dziewczynki w organizmie miała ponad 2,5 promila alkoholu, nietrzeźwy był również zgłaszający interwencję i jednocześnie ojciec dziecka. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad promil alkoholu. - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia. O interwencji powiadomiony zostanie Wydział Rodzinny i Nieletnich Sądu Rejonowego w Zamościu, który podejmie dalsze decyzje w tej sprawie.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us