Reklama

Auto dla zwierzaków

Autem można przewozić zwierzęta od myszy laboratoryjnej do tygrysa, foto: archiwum (zdjęcie pogladowe) Autem można przewozić zwierzęta od myszy laboratoryjnej do tygrysa, foto: archiwum (zdjęcie pogladowe)

Zamojskie zoo, jako jeden z nielicznych ogrodów w Polsce, ma własny samochód do przewozu zwierząt powyżej ośmiu godzin. Jak informuje ogród, auto ma pozytywną opinię Powiatowego Lekarza Weterynarii i jest specjalnie wyposażone, ma m.in. klimatyzację ...

... działającą niezależnie od silnika, podgrzewaną podłogę, która będzie wykorzystywana zimą, a także GPS. Pozwoli to służbom weterynaryjnym w Europie śledzić trasę przejazdu auta. W części przewozowej zainstalowano kamery, dzięki czemu kierowca samochodu może obserwować przewożone zwierzę.

Nowy nabytek pozwoli ogrodowi uniezależnić się od firm przewozowych (cen i terminów). Autem można przewozić zwierzęta od myszy laboratoryjnej do tygrysa.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us