Reklama
Reklama

Zniszczył zaparkowane auto, bo … pokłócił się z dziewczyną

foto: Policja foto: Policja

21-latek kopnął w karoserię zaparkowanego Audi, ponieważ zdenerwował się podczas rozmowy telefonicznej z dziewczyną. Zdarzenie miało miejsce w nocy z soboty na niedzielę, na parkingu przy ul. Kamiennej.

- W nocy z soboty na niedzielę tuż przed godzina 1:00 z dyżurnym komendy Policji skontaktował się mieszkaniec Zamościa. Powiadomił, że ul. Kilińskiego idzie młody mężczyzna, który chwilę wcześniej kopnął w zaparkowany przy ul. Kamiennej samochód. Opisał mężczyznę i poczekał na policjantów. Chwilę później w pobliżu mundurowi zatrzymali opisywanego młodzieńca. 21-latek z Zamościa trafił do policyjnego aresztu. Badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie prawie promil alkoholu. Zapytany o okoliczności zajścia tłumaczył funkcjonariuszom, że zniszczył samochód, ponieważ.zdenerwował się telefoniczną rozmową z dziewczyną. Agresję wyładował kopiąc w drzwi przypadkowego samochodu, obok którego akurat przechodził. Powiadomiony właściciel auta wycenił wartość strat na kwotę 800 zł. - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. 

21-latek usłyszał już zarzut umyślnego uszkodzenia osobowego audi. Do popełnienia czynu przyznał się i żałując swojego postępowania dobrowolnie poddał karze. Mężczyzna musi zapłacić grzywnę, naprawić wyrządzoną szkodę oraz pokryć koszty prowadzonego w tej sprawie postępowania.

1 komentarz

  • czytelnik
    czytelnik wtorek, 30 czerwiec 2020 13:23 Link do komentarza

    Takich nerwusów, którzy niszczą cudze mienie powinno się surowo karać.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us